تغییر ساختار در بخش فروش کمپرسور بهسان

احتراما به اطلاع کلیه نمایندگان محترم فروش و مشتریان گرامی میرساند که از تاریخ 94/01/01 کمپرسور بهسان به جهت تسهیل در بخش فروش و بروز رسانی سیستمهای فروش و مکانیزم ارتباط با مشتریان خود، تغییرات اساسی را در بخش فروش و سیاستهای بلند مدت شرکت انجام داده است ، که منجر به عدم همکاری مسئولین فروش گردیده .
 
در این باز نگری به جهت کاهش هزینه ها و نیز ارتباط سریع تر و مستقیم مشتریان و نمایندگان با کارخانه ، بخش عمده فروش از طریق کارخانه صورت گرفته و منافع کاهش هزینه ها بطور عادلانه ای برای نمایندگان و مشتریان لحاظ گردیده که امید واریم این تغییرات بتواند رقابت پذیری محصولات کمپرسور بهسان را در بازار بیشتر و موجب رضایت هر چه بیشتر مشتریان گردد .
 
در اینجا لازم بذکر است هیچ تغییری در نوع محصول، برند ، کیفیت و یا تسهیلات و تخفیفات صورت نگرفته و مکان و تلفنهای کارخانه و فروشگاه بهسان به قوت خود باقی هستند . و پرسنل فروش آماده جوابگویی به مشتریان خواهند بود .
 
دوستان در صورت هر نوع مشکل و ابهامی میتوانند مشکلات خود را با :
 
مهندس خرسندی به شماره 33961116
 
مهندس ابراهیمی به شماره 02146853111 مطرح نمایند .
 
بدیهی است هر تماس و فعالیتهایی که از طرف مسئولین فروش سابق این شرکت صورت گیرد متوجه کمپرسور بهسان نبوده و مسئولیت کلیه فعالیتهای آنها به عهده خودشان میباشد.