چگونه بهترین عملکرد را از کمپرسور صنعتی خود دریافت کنید

چگونه بهترین عملکرد را از کمپرسور صنعتی خود دریافت کنید

کمپرسور هوای صنعتی یک سرمایه گذاری قابل توجه است و مراقبت از کمپرسور هوا می تواند بدون راهنمایی درست و یا تجربه قبلی یک کار دلهره آور باشد . خوشبختانه ، متخصصین شرکت بهسان می توانند به شما کمک کنند تا مطمئن شوید سرمایه گذاری تان درست انجام داده اید . این راهنما 5 نکته را ارائه می کند که می توانید از آن برای رسیدن به بهترین کمپرسور صنعتی استفاده کنید .

 

1. مطالعه دفترچه راهنما :

قبل از نصب و راه اندازی دفترچه راهنما آن را با دقت بخوانید زیرا در دفترچه راهنما هشدارهای ساده ای است که به شما کمک می کند از یک تجربه عالی تر در حال اجرا کمپرسور لذت ببرید . همیشه در طول نصب با متخصص کار کنید و از آنها بخواهید که نحوه کار کردن با کمپرسور را توضیح دهند .

اگر شما دستور العمل های تولید کننده را نادیده گرفتید احتمال خسارت دیدن آنها وجود دارد ، این امکان وجود دارد که شما می توانید گارانتی خود را لغو کنید . این باید به اندازه کافی برای خواندن و پایبند ماندن به دفترچه راهنمای کاربر کافی باشد .

 

2. تعمیر و نگهداری منظم را انجام دهید :

کمپرسورهای هوا شامل چندین قسمت متحرک و اجزایی است که نیاز به بازرسی و نگهداری منظم دارند . از آنجا که لرزش باعث شل شدن پیچ و مهره ها می شود ، گرد و غبار می تواند در منافذ جمع شود و به کمپرسور شما آسیب برساند و تجمع باقی مانده در مخزن سوخت می تواند موتور را بکشد ، شما باید تا آنجا که می توانید همه اتصالات را بازرسی کنید . 

این بازرسی یک کار آسان است و برای شما هیچ هزینه ای ندارد ، اما می تواند شما را از بسیاری از مشکلات نجات دهد . در صورت نیاز شما می توانید با کمپرسور بهسان تماس بگیرید تا شما را در این امر راهنمایی کند ، تهویه هوا مناسب برای کمپرسور خود در نظر بگیرید و قطعات آسیب دیده را جایگزین کنید . تعمیر و نگهداری منظم همچنین ایمنی دستگاه را تضمین می کند و موجب صرفه جویی در هزینه های بزرگ شما می شود که می تواند از مسائل کوچکتر تهیه کند . در هنگام تعمیر کمپرسورهای هوا ، فقط با متخصصین کمپرسور بهسان کار کنید .

 

3. سیستم های کنترل خود را بررسی کنید : 

کمپرسورهوا دارای یک سیستم کنترل داخلی است که به طور خودکار قادر به قطع سیستم آن می شود . این وضعیت ها زمانی رخ می دهد که فشار روغن موتور خیلی پایین است یا خیلی بالا باشد . انجام نظارت بر ایمنی و کنترل کمپرسورهوا خود را محافظت می کند و قبل از هر گونه مواجه با مشکل عمده کمپرسور متوقف می شود .

 

4. سیستم خود را راه اندازی کنید : 

یک کمپرسورهوا در سطوح فشار قوی عمل می کند و بنابراین حفظ سطح کافی روان کننده مهم است . روانکاری دما از سیستم خود را با کمینه کردن نیاز به تعمیرات کنترل می کند . همچنین هزینه اجرایی کمپرسورهوا را کاهش می دهد و بهره وری را افزایش می دهد . مهم تر از همه ، روانکاری باعث کاهش اصطکاک به منظور کاهش سایش و پاره شدن می شود ، در نتیجه باعث افزایش طول عمر کمپرسورهوا می شود . کار با یک تکنسین با تجربه برای درک چگونگی روانکاری نوع کمپرسورهوا و چگونگی قرار دادن در آن است . متغیرهایی مانند : گرما ، نوع گریس ، اندازه و نوع بلبرینگ ، ساعت کار و سرعت در دقیقه (RPM) موتور خود را تعیین خواهد کرد که چقدر روغنکاری کمپرسورهوا نیاز است .

 

5. کمپرسور هوا را تمیز نگه دارید :

اغلب کمپرسورهوا خود را تمیز کنید تا تجمع غبار به حداقل برسد . چک کردن و تمیز کردن مخزن موتور از هر گونه غبار که می تواند جریان سوخت را مسدود کند . علاوه بر این ، مبدل های حرارتی کثیف دمای عملیاتی کمپرسور را کاهش نمی دهد بلکه می تواند منجر به گرمای بیش از حد و طول عمر آن شود . هنگامی که کمپرسورهوا خود را تمیز نگه دارید ، می توان روغن ، گریس ، نشت سوخت را به راحتی مشاهده کرد . 

سیستم های هوای فشرده می تواند پیچیده و شکننده باشد . پس در نتیجه با مشورت با متخصصین کمپرسور بهسان در هنگام خرید ، نصب ، تعمیر و نگهداری یا اجرای کار کمپرسور و با استفاده از این نکات ، می توانید خطرات آسیب را به حداقل برسانید و آن را در خدمت دیگران قرار دهید .